+48 607 617 111
makaomeble@gmail.com
Tapicerowane

Meble tapicerowane

Przemyślana aranżacja wnętrza zawsze powinna odbywać się w oparciu o najlepsze rozwiązania. Wyposażenie salonu czy innej przestrzeni w meble tapicerowane bywa wyzwaniem. Konieczne jest zgranie wielu czynników. Należy rozważyć aspekt funkcjonalny, estetyczny i przede wszystkim to, jak lubimy spędzać czas. W naszym showroomie otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo w zakresie doboru idealnie dopasowanych mebli tapicerowanych. Dbamy o to, aby check lista została odpowiednio sprawdzona nim mebel stanie w Państwa wnętrzu. Na odpowiednio zaprojektowanej i nieskazitelnie wykonanej sofie odpoczywa się najlepiej! Takie meble znajdą Państwo w Częstochowie. MAKAO home atelier to miejsce, w którym praca z Klientem jest głównym źródłem inspiracji dla kreatorów mebli.

Oryginalne meble tapicerowane z Częstochowy

W MAKAO home atelier ważne jest, aby meble tapicerowane stanowiły dla Klienta element zaskoczenia. Uwielbiamy słuchać Klientów, którzy zasiadając na meblu, rozpływają się nad jego komfortem, choć wcześniej zakładali, że najważniejsze będą: wymiary lub określona kolorystyka. Dobierając kreacje do wnętrz, kierujemy się zasadą – musi być tak, aby nie chciało się wstawać! Sęk w tym, że dla różnych osób, odmienne są cechy dobrego wypoczynku. Dla jednych puszysta, miękka i głęboka sofa stanie się spełnieniem marzeń. Inni wolą zdecydowane podparcie pleców, konkretną wysokość siedziska i określony typ podłokietników. Doświadczenie, zdobyte dzięki pracy z Państwem, pozwala nam skutecznie dobierać meble tapicerowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, tak aby zachwycający był nie tylko komfort, ale również wydźwięk estetyczny mebla.

Solidne oraz bezpieczne komponenty, oryginalne formy, nieskończona biblioteka wysokogatunkowych pokryć, doskonałe systemy doposażające meble tapicerowane – to wszystko określa meble tapicerowane od MAKAO home atelier. Zaskakujemy także wspaniałymi ścianami tapicerowanymi. Zapraszamy.