+48 607 617 111
makaomeble@gmail.com
Sofy

Sofy i kanapy

Sofa – centrum codziennych historii – oferuje komfort i przyciąga wzrok. Rozumiejąc tę zależność, w MAKAO home atelier dokładamy wszelkich starań, by zaproponować idealnie dopasowane sofy, kanapy, modułowe narożniki, fotele i pufy. Dobierając meble wypoczynkowe dbamy o to, aby doskonale wpisywały się w przestrzeń. Tworzymy kreacje „szyte na miarę” indywidualnych preferencji Klienta. Oferujemy spersonalizowane wyposażenie oraz kompleksową gamę wysokogatunkowych pokryć.

Designerskie sofy z Częstochowy

Idealna kanapa to ta, która harmonijnie współgra z aranżacją wnętrza, a przede wszystkim zapewnia doskonałą wygodę. Prezentujemy Państwu selekcję, która została stworzona z myślą o niczym niezmąconym, komfortowym wypoczynku. Autorski, wysublimowany design, będący wynikiem pracy kreatywnych projektantów, stanowi gwarancję oryginalnych mebli.

Portfolio naszego salonu pozwala ubrać każde wnętrze, niezależnie od metrażu, przeznaczenia czy przyjętego stylu. Dla Państwa personalizujemy kanapy tak, aby idealnie wpisały się w przestrzeń, nie tylko w zakresie konfiguracji i wykończenia, ale także komfortu użytkowania i wyposażenia. Najwyższej jakości materiały, dedykowane do produkcji sof tapicerowanych, a także ogromna dbałość o szczegóły w zakresie wykończenia, stanowią fundament prezentowanej przez nas jakości. Oferujemy też realizację mebli tapicerowanych „szytych na miarę”. Zapraszamy do zapoznania się z selekcją naszego atelier z Częstochowy.