+48 607 617 111
makaomeble@gmail.com
Sofy

Sofy i kanapy – rom meble tapicerowane

Sofa ? centrum codziennych historii ? oferuje komfort i przyciąga wzrok. Rozumiejąc tę zależność, w MAKAO home atelier dokładamy wszelkich starań, by zaproponować idealnie dopasowane tapicerowane sofy, kanapy, modułowe narożniki, fotele i pufy. Dobierając meble wypoczynkowe tapicerowane ROM ? marki, która produkuje meble tapicerowane najwyższej jakości ? dbamy o to, aby doskonale wpisywały się w przestrzeń. Tworzymy kreacje ?szyte na miarę? indywidualnych preferencji Klienta. Oferujemy spersonalizowane wyposażenie oraz kompleksową gamę wysokogatunkowych pokryć. Zapewniamy, że każda sofa oraz pozostałe meble wypoczynkowe spełnią Państwa oczekiwania i zapewnią wiele przyjemnych chwil z ulubioną książką lub w gronie najbliższych.

Designerskie sofy ROM z Częstochowy

Idealną kanapą będzie sofa ROM ? mebel, który harmonijnie współgra z aranżacją wnętrza, a przede wszystkim zapewnia doskonałą wygodę i pozwala odprężyć się po ciężkim dniu. Prezentujemy Państwu selekcję, która została stworzona z myślą o niczym niezmąconym, komfortowym wypoczynku. Autorski, wysublimowany design, będący wynikiem pracy kreatywnych projektantów, stanowi gwarancję oryginalnych tapicerowanych mebli wypoczynkowych ROM, których najlepszym przykładem są ponadczasowe sofy.

Portfolio naszego salonu pozwala ubrać każde wnętrze, niezależnie od metrażu, przeznaczenia czy przyjętego stylu. Dla Państwa personalizujemy kanapy oraz inne meble wypoczynkowe ROM w taki sposób, aby idealnie wpisały się w przestrzeń, nie tylko w zakresie konfiguracji i wykończenia, ale także komfortu użytkowania i wyposażenia. Najwyższej jakości materiały, dedykowane do produkcji mebli takich jak sofa tapicerowana, a także ogromna dbałość o szczegóły w zakresie wykończenia, stanowią fundament prezentowanej przez nas jakości. Oferujemy też realizację mebli wypoczynkowych ?na miarę?, w efekcie czego gotowe produkty stają się w stu procentach dostosowane do indywidualnych wymagań. Dzięki takiemu rozwiązaniu popołudniowy relaks będzie jeszcze przyjemniejszy. Zapewniamy, że każda sofa, pufa oraz inne meble tapicerowane projektujemy w trosce o najwyższy poziom Państwa komfortu. Specjalizujemy się też w produkowaniu zestawów wypoczynkowych, dla których inspirację stanowi m.in. innowacyjność marki ROM. Zapraszamy do zapoznania się z selekcją naszego atelier z Częstochowy.