KIEDY DESIGN I KOMFORT MAJĄ JEDNO IMIĘ – ROM ROMANO

KIEDY DESIGN I KOMFORT MAJĄ JEDNO IMIĘ.

Modułowa kolekcja ROM Romano renomowanej belgijskiej marki meble ROM doskonale łączy niezwykły komfort z designerską sylwetką. Linia rom romano oferuje możliwość personalizacji – rozliczne możliwości w doborze wysokogatunkowych tkanin, skór naturalnych, nóżek / wachlarz możliwości w zakresie wyposażenia / dopasowanie wymiaru i konfiguracji mebla do indywidualnych preferencji.

Sofy rom romano wspaniale prezentują się zarówno w skórach naturalnych, jaki i w tkaninach. Skóry naturalne w ofercie meble rom charakteryzuje najwyższa jakość, która odczuwalna jest w dotyku. Uwagę zwracają fenomenalne tkaniny opracowane w technologii ułatwiającej czyszczenie, a także wyróżnik marki meble rom – antybakteryjna linia tkanin odpornych na zadrapania.

Wartością dodaną oferty marki meble ROM jest nieskazitelna i ponadczasowa paleta kolorystyczna, której odcienie, zawsze w harmonii z trendami światowego designu. Walorem tkanin dedykowanych do oferty marki meble rom są przemyślane faktury.

Kolekcja rom romano oferuje praktycznie nieskończoną możliwość konfiguracji – od sofy wolnostojącej po sofę modułową – co najważniejsze w krokach co 20 cm. Wybraną konfigurację prezentujemy Państwu w programie, ubierając ją w wyselekcjonowaną tkaninę lub skórę, tak aby widzieli Państwo zamawiany mebel na wizualizacji.

Domeną rom romano, uwielbianą przez Użytkowników, jest innowacyjna, intuicyjna funkcja MaxRelax, która zapewnia najwyższy poziom komfortu.