KIEDY DESIGN I KOMFORT MAJĄ JEDNO IMIĘ – ROM ROMANO

Wypoczynkowe meble ROM

KIEDY DESIGN I KOMFORT MAJĄ JEDNO IMIĘ.

Modułowa kolekcja ROM Romano renomowanej belgijskiej marki meble ROM doskonale łączy niezwykły komfort z designerską sylwetką. Linia rom romano oferuje możliwość personalizacji – rozliczne możliwości w doborze wysokogatunkowych tkanin, skór naturalnych, nóżek / wachlarz możliwości w zakresie wyposażenia / dopasowanie wymiaru i konfiguracji mebla wypoczynkowego do indywidualnych preferencji.

Sofy rom romano wspaniale prezentują się zarówno w skórach naturalnych, jaki i w tkaninach. Skóry naturalne w ofercie meble wypoczynkowe rom charakteryzuje najwyższa jakość, która odczuwalna jest w dotyku. Uwagę zwracają fenomenalne tkaniny opracowane w technologii ułatwiającej czyszczenie, a także wyróżnik marki meble rom – antybakteryjna linia tkanin odpornych na zadrapania.

Wartością dodaną oferty marki meble wypoczynkowe ROM jest nieskazitelna i ponadczasowa paleta kolorystyczna, której odcienie, zawsze w harmonii z trendami światowego designu. Walorem tkanin dedykowanych do oferty marki meble rom są przemyślane faktury.

Kolekcja rom romano oferuje praktycznie nieskończoną możliwość konfiguracji – od sofy wolnostojącej po sofę modułową – co najważniejsze w krokach co 20 cm. Wybraną konfigurację prezentujemy Państwu w programie, ubierając ją w wyselekcjonowaną tkaninę lub skórę, tak aby widzieli Państwo zamawiany mebel na wizualizacji.

Domeną rom romano, uwielbianą przez Użytkowników, jest innowacyjna, intuicyjna funkcja MaxRelax, która zapewnia najwyższy poziom komfortu.

Narożnik z funkcją Relax – wygoda i styl w jednym meblu

Chcielibyśmy przedstawić Państwu narożnik z funkcją Relax – doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznych i komfortowych sof wypoczynkowych, łączących ponadczasową estetykę z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak:

  • oparcie z ruchomym zagłówkiem,
  • różne typy podłokietników,
  • podgrzewane, mechanicznie wysuwane siedzisko,
  • dowolność konfiguracji poszczególnych elementów.

Wypoczynkowy narożnik z funkcją Relax to idealna opcja dla całej rodziny, gdyż zapewnia przytulną atmosferę oraz wygodę zarówno dorosłym domownikom, jak i dzieciom. Szybko stanie się centrum codziennego życia oraz miejscem spotkań towarzyskich. Dodatkowo nowoczesne i eleganckie wzornictwo sprawia, że sofa doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz.

Meble wypoczynkowe ROM – nie czekaj, zadbaj o swój komfort już dziś!

Aranżując współczesne wnętrza, warto zwrócić uwagę na kolorystykę, oświetlenie oraz odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni, aby stworzyć miejsce sprzyjające relaksowi w gronie rodziny i przyjaciół. Meble tapicerowane marki ROM zostały stworzone z myślą o miłośnikach nowoczesnego designu. Proponujemy Państwu stylowe, wysokiej jakości zestawy wypoczynkowe, które wprowadzają harmonię i zapewniają szereg udogodnień, takich jak regulowane zagłówki, różne rodzaje podłokietników, czy też wbudowane schowki. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajduje się wiele inspirujących propozycji. Chętnie pomożemy przekształcić Państwa dom w miejsce, w którym chce się wypoczywać każdego dnia!